"Антонов" модернізує свої літаки разом з General Electric

ДП "Антонов", що входить до складу ДК "Укроборонпром", та General Electric разом модернізують українські літаки. Відповідний Меморандум про співпрацю вони підписали 21 липня за участі Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна.

"Антонов" та General Electric замінять двигуни, модернізують системи та проведуть інші технічні удосконалення.

Нагадаємо, що ДК "Укроборонпром" уклав стратегічні домовленості з міжнародними компаніями в рамках в авіакосмічному салоні "FARNBOROUGH AIR SHOW-2016". Відтак, транспортний літак Ан-124, а також літаки Ан-148/158/178 матимуть сучасну авіоніку від канадської компанії Esterline CMC Electronics (CMC), а літаки Ан-132 комплектуватимуть новою версією  турбогвинтового двигуна PW150A від Pratt & Whitney Canada.

Рік тому Кабмін включив ДП "Антонов" до складу ДК "Укроборонпром". За цей час підприємство виконало програму імпортозаміщення російський складових у виробництві своєї техніки, поглибило кооперацію з західними партнерами, розробило новітній Ан-132, розпочало розробку вітчизняного безпілотного авіаційного комплексу, отримало замовлення від Міністерства оборони України.