"АНТОНОВ" СТАНЕ ФУНДАМЕНТОМ АВІАЦІЙНОГО КЛАСТЕРА "УКРОБОРОНПРОМУ"

У структурі ДК "Укроборонпром" буде створено авіаційний кластер, основою якого стане ДП  "Антонов".

Авіакластер в структурі Держконцерну дозволить зробити авіаційну галузь України більш привабливою для світових партнерів, покращити кооперацію всередині країни, налагодити міжнародну дистрибуцію та побудувати систему ефективного управління.

"Антонов" – це потужний бренд, відомий у всьому світі. Він буде фундаментом авіаційного кластеру, який триматиме галузь на своїх міцних плечах. Зокрема, у "Антонова" є великий потенціал стати чи не монополістом на світовому ринку вантажної авіаційної техніки. Разом ми зможемо наблизити цю мету", – йдеться у повідомленні прес-служби ДК "Укроборонпром".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ДП "Антонов" створить авторизовані сервісні центри у Латинській Америці, Азії та Африці. Їх мета – забезпечення ефективної підтримки літаків "Антонов" та технічного супроводу через єдиний центр техобслуговування. Реалізація програми підвищить маркетингову привабливість літаків "Антонов" для ринків цих країн і  підвищить попит на них.

2014 року за результатами ефективної діяльності підприємств ДК "Укроборонпром" Кабінет Міністрів України ухвалив рішення передати в його управління ДП "Антонов". В складі ДК "Укроборонпром" "Антонов" розширив коло іноземних партнерів, підписавши низку важливих угод з Саудівською Аравією, Канадою,  презентував нові літаки Ан-178 та Ан-132 на одній з найбільших авіаційно−космічних виставок  "Dubai Air Show 2015" та планує зайнятися розробкою бойових безпілотників.