"АНТОНОВ" ТА "AERONEO" ПІДПИСАЛИ "МЕМОРАНДУМ ПРО ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ" ЩОДО ПРОСУВАННЯ ЛІТАКІВ "АНТОНОВ" НА СВІТОВИЙ РИНОК

ДП "АНТОНОВ", що входить до складу ДК "УКРОБОРОНПРОМ", та  "AERONEO, Industry, Commerce and Aeronautical services, LTD" підписали  "Меморандум про взаєморозуміння" щодо взаємодії у просуванні комерційних літаків "Антонов" на ринки Європи та Азії; забезпечення лізингу; технічного обслуговування літаків "АНТОНОВ", які експлуатуються в Африці, включаючи їх відновлення та утилізацію, на базі Авіаційного технічного центру "AERONEO" в аеропорту Бежа, Португалія; а також у використанні технологічного потенціалу "АНТОНОВ" для модернізації існуючих та створення нових повітряних суден.

Олександр Коцюба, перший віце-президента ДП "АНТОНОВ", Pierre-F. a Porta и Dominique E. Verhaegen, керівні партнери "AERONEO, Industry, Commerce and Aeronautical services, LTD", вважають, що ця подія дозволить компаніям об’єднати зусилля у посиленні позицій в сегменті авіаіндустрії.

Нагадаємо, що за результатами ефективної діяльності підприємств ДК "УКРОБОРОНПРОМ" Уряд прийняв рішення передати в його управління ДП "АНТОНОВ", Харківське державне авіаційне виробниче підприємство та ДП "Завод 410 ЦА".