"АНТОНОВ" ВІЗЬМЕ УЧАСТЬ У ТЕНДЕРІ З ВИРОБНИЦТВА ЛІТАКІВ ДЛЯ ІНДІЇ

ДП "Антонов", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", та "Рілайенс Діфенс Лімітед" підписали Меморандум щодо спільної участі у тендері, оголошеному індійською корпорацією "Hindustan Aeronautics Limited". На тендер представлять проекти виробництва пасажирських і транспортних літаків Ан-148, Ан-158, Ан-178.

У разі перемоги в торгах сторони спільно вироблятимуть і постачатимуть літаки комерційним та державним експлуатантам в Індії у співпраці з HAL. Роботи будуть розподілятися за погодженням сторін.

Наступний крок – складання літаків в Індії з поступовим збільшенням локалізації виробництва в цій країні відповідно до вимог законодавств Індії та України та згідно домовленостей сторін. Партнери також планують організувати підтримку в експлуатації виготовлених літаків протягом усього терміну їх служби у індійських експлуатантів та в інших країнах.

"Українські літаки Ан відомі у всьому світі, у тому числі в Індії, як потужні та надійні. Впевнений, результатом цього тендеру стане безумовна перемога "Антонова", – сказав Заступник генерального директора із зовнішньоекономічної діяльності  "Укроборонпрому" Денис Гурак.

Під час заходів з підписання офіційних документів представники "Рілайєнс Діфенс Лімітед" оглянули найбільші у світі транспортні  літаки Ан-124-100 "Руслан" та Ан-225 "Мрія", військово-транспортний літак короткого зльоту та посадки Ан-70. Вони оцінили можливості пасажирського літака Ан-158 та перспективного транспортного літака Ан-178 під час демонстраційних польотів.

Підписані документи є результатом успішної участі підприємств ДК "Укроборонпром" на виставці озброєнь та техніки "DefExpo-2016" та переговорного процесу, започаткованого ДП "СпецТехноЕкспорт".

Нагадаємо, у 2016 році "Укроборонпром" взяв курс переходу на високотехнологічне виробництво, міжнародні стандарти (НАТО) та оснащення армії сучасними зразками озброєння. Концерн максимально розширює співпрацю з країнами НАТО і ЄС, як це визначено стратегічним курсом держави. Сума укладених "Укроборонпромом" експортних контрактів в 2015 році склала більше $1,3 млрд.