БТР-4 ІЗ НОВИМИ НАТІВСЬКИМИ ДВИГУНАМИ ПРИЙНЯТІ НА ОЗБРОЄННЯ УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ

ДК "УКРОБОРОНПРОМ" підписав рішення про прийом на озброєння української армії БТР-4, адаптовані пiд німецькi двигуни Deutz за всіма стандартами НАТО. Відповідний документ очільник Концерну Роман Романов зафіксував безпосередньо на одному з полігонів Харківщини по закінченні випробувань техніки. 
Партія нових моторів буде використана для комплектації бронетранспортерів БТР-3, БТР-4 та новітніх бронеавтомобілів "Дозор-Б". Досі техніку укомплектовували морально застарілими двигунами.
"УКРОБОРОНПРОМ" швидко вніс зміни у виробничий процес, технічну документацію, тож найближчим часом підприємства Концерну почнуть встановлювати Deutz НАТО-вського стандарту на всі зразки вітчизняної бронетехніки. 
"Німецькі Deutz потужніші, надійніші, і, що також дуже важливо в умовах війни, значно тихіші за радянські двигуни, що встановлювалися на бронемашини раніше. Так, українські військові отримають найкращі зразки вітчизняної військової техніки, створеної у відповідності до стандартів НАТО", – прокоментував Роман Романов. 
"УКРОБОРОНПРОМ" нині бачить розвиток активної співпраці з багатьма відомими міжнародними компаніями. Серед них – Deutz AG, Iveco, Volvo, Honeywell, Airbus, Boeing, Textron, Elbit, Lockheed Martin, BAE Systems, Thales. 
Нагадаємо, у 2015 році "УКРОБОРОНПРОМ" на 100% виконав Державне оборонне замовлення та приніс українському бюджету суттєві прибутки. У 2016 році Концерн буде розвиватись в рамках стратегії "Український щит" – програми, яка робить акценти на високотехнологічному виробництві, переході на міжнародні стандарти НАТО та оснащенні армії найсучаснішими зразками озброєння.