ДК "Укроборонпром" передав зенітно-ракетний комплекс С-300ПС до ЗСУ

Модернізований та відремонтований зенітно-ракетний комплекс С-300ПС передали Повітряним силам Збройних сил України. Подія відбулась на підприємстві Державного концерну "Укроборонпром"

Фахівці концерну провели середніх ремонт військової техніки  з продовженням ресурсу терміном на 7 років.

Генеральний директор "Укроборонпрому" Роман Романов особисто поспілкувався з військовими, що в подальшому будуть використовувати цей комплекс,  та запевнився у повній готовності С-300ПС до передачі.

"Сьогоді фахівці Концерну знаходяться у постійному контакті з військовими – ми разом покращуємо військову техніку, враховуючи ваш досвід її використання на передовій" – заявив Роман Романов звертаючись до армійців.

Нагадаємо, що минулого тижня успішно завершився  черговий етап розробки та провадження у виробництво новітніх зразків вітчизняних ракетних систем. Нове озброєння розроблене підприємствами-учасниками Державного концерну "Укроборонпром", відповідно до завдань програми, затвердженої Радою національної безпеки і оборони України.

"Укроборонпром" розвивається в рамках стратегії "Український щит". Вона передбачає перехід на високотехнологічне виробництво, міжнародні стандарти (НАТО) та оснащення армії сучасними зразками озброєння. Концерн максимально розширює співпрацю з країнами НАТО і ЄС, як це визначено стратегічним курсом держави.