ДК "Укроборонпром" представив інтереси України на Baltic Business Forum

У Польщі стартувала потужна бізнес-конференція Baltic Business Forum, яка направлення на поглиблення міжнародних економічних відносин між компаніями Європи та Азії у рамках Східного партнерства.

Інтереси українського оборонно-промислового комплексу представив заступник Генерального директора з розвитку ДК "Укроборонпром" Артур Херувімов, про що він повідомив у Facebook.

"Потужності українського оборонного комплексу значно перевищують потреби внутрішнього ринку та поточного експорту. Виробничі майданчики, дослідний та конструкторський потенціал України дозволяє залучати інвесторів для створення нових перспективних виробництв та значно глибшої міжнародної кооперації", – зазначив Артур Херувімов.

У програми Baltic Business Forum-2016 – сесії присвячені промисловості та енергетиці, морському транспорту, видобувним галузям, ринкам капіталів, нерухомості, модернізації роботи органів місцевого самоврядування з використанням нових технологій та інтелектуальних систем управління.

Baltic Business Forum поділений на 6 тематичних секцій: інвестиції, ринок, промисловість та енергетика, ІТ-технології та електронна комерція, Балтійський молодіжний форум, бізнес-послуги.

Сама бізнес-конференція, яка вперше пройшла у 2009 році, була створена за ініціативи польсько-української торгової палати.  

"Укроборонпром" розвивається в рамках стратегії "Український щит". Вона передбачає перехід на високотехнологічне виробництво, міжнародні стандарти (НАТО) та оснащення армії сучасними зразками озброєння. Концерн максимально розширює співпрацю з країнами НАТО і ЄС, як це визначено стратегічним курсом держави.