ДК "Укроборонром" піднявся у світовому рейтингу виробників зброї одразу на 24 позиції

Державний концерн "Укроборонпром" посів 68-місце у щорічному світовому рейтингу виробників озброєння аналітичного видання Defense News.

При цьому державний концерн, у порівнянні із минулим роком, зробив у рейтингу стрибок одразу на 24 позиції. Це стало можливим завдяки нарощуванню виробництва сучасної та вкрай необхідної військової техніки для зміцнення обороноздатності України.

"Завдяки плідній праці робітників Концерну та модернізації виробничих потужностей, Укроборонпром" продовжує насичувати лави захисників України сучасною технікою. Це бачать не тільки в Україні, але і у світі, про що красномовно свідчить рейтинг Defense News. І за це необхідно подякувати всім робітникам "Укроборонпрому", працю яких високо оцінили західні аналітики", – прокоментували публікацію Defense News в "Укроборонпромі"

rejtyng-na-sajtВидання Defense News  щороку складає рейтинг "TOP 100" світових компаній виробників зброї. "Укроборонпром" –  єдина вітчизняна кампанія,  що представлена у переліку.

Нагадємо, що “Укроборонпром” розвивається в рамках стратегії “Український щит”. Вона передбачає перехід на високотехнологічне виробництво, міжнародні стандарти (НАТО) та оснащення армії сучасними зразками озброєння. Концерн максимально розширює співпрацю з країнами НАТО і ЄС, як це визначено стратегічним курсом держави.