ДП “АВІАКОН” ВИКОНАЛО ПЛАН ПО РЕМОНТУ ВЕРТОЛІТНОЇ ТЕХНІКИ ДЛЯ МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Одне з провідних авіаційних підприємств Державного концерну "Укроборонпром" – ДП "Авіакон" – виконало всі свої зобов’язання перед Міністерством оборони України та передали майже 20 відремонтованих вертольотів Мі-8МТ та Мі-24у 2015 році.

На різних етапах ремонту знаходяться ще стільки ж одиниць авіаційної техніки. Всі роботи будуть виконуються у відповідності з укладеними домовленостями.

Державне підприємство “Конотопський авіаремонтний завод “АВІАКОН”   здійснило капітальний ремонт  вертольотів Мі-8МТ, після якого було встановлено новий міжремонтний ресурс. Крім того, була виконана модернізація авіоніки та систем озброєння.

Відремонтовані на заводі вертольоти Мі-24 сьогодні вже знаходяться в бойовому складі Міністерства оборони України та виконують завдання як на території нашої держави, так і за її межами. На них була виконана модернізація окремих систем з заміною  агрегатів на нові – українського виробництва.

Нині  Державне підприємство “Конотопський авіаремонтний завод “АВІАКОН” працює над замовленнями МОУ за планом 2016 року.

Нагадаємо, за результатами 2014 року "Укроборонпром" виконав державне оборонне замовлення на 100%, а в 2015 році виконував його зі значним випередженням графіка.