ДП НВКГ "Зоря-Машпроект" прискорює виробництво, впроваджуючи новітні технології

Державне підприємство "Науково-виробничий комплекс газотурбобудування "Зоря-Машпроект", що входить до складу Державного концерну "Укроборонпром", в ході модернізації промислової лінії ввело у експлуатацію новий автоматизований горизонтально-розточний верстат Speedram 3000, виробництва італійської фірми РАМА. Тестування та наладку нового устаткування провели досвідчені фахівці підприємства.

Нове обладнання дозволило ДП НВКГ "Зоря-Машпроект" значно прискорити обробку корпусів редукторів, що використовуються у суднобудуванні й газовій промисловості, та інші виробничі процеси. Використання нового верстата на підприємстві вже засвідчило його високу ефективність. За минулий місяць за допомогою Speedram 3000 вдалося досягти нових стандартів швидкості виробництва – у короткий термін було успішно завершено масштабний комплекс робіт із розточки корабельних редукторів та ремонту ковальсько-пресових установок у рамках поточних проектів Науково-виробничого комплексу.

Наразі нове обладнання експлуатується за своїм основним призначенням – для виробництва редукторних корпусів.

Державне підприємство науково-виробничий комплекс газотурбобудування "Зоря-Машпроект", розташоване у Миколаєві, – один із лідерів світового газотурбобудування. Основний профіль підприємства – проектування, виробництво та ремонт газових турбін для морських кораблів і суден, електроенергетики й газотранспортних магістралей. Продукція ДП НВКГ "Зоря-Машпроект" має попит на світових ринках завдяки своїй високій якості при помірній ціні у порівнянні з виробниками з інших країн.