ДП "Завод 410 ЦА" обслуговуватиме літаки Boeing і Airbus

ДП "Завод 410 ЦА" в найближчі 2 роки планує ремонтувати і технічно обслуговувати агрегати літаків в секторі світових лідерів авіабудування: Boeing і Airbus. Про це повідомили у прес-службі підприємства.

Зараз підприємство веде переговори про співпрацю з компанією Airbus щодо технічного обслуговування та ремонту літаків компанії. У рамках співпраці з компанією Boeing силами підприємства та із залученням інвесторів планується провести технічне  обслуговування та фарбування літаків сімейства Boeing-737. Почати планується з 5 літаків на рік, а до 2024 року цей обсяг поступово збільшиться до 40 літаків на рік.

На завершальному етапі знаходиться робота з підписання угод з Robinson Helicopter Company. В найближчий час підприємство стане сертифікованим сервісним центром з обслуговування вертольотів такого класу.

"ДП "Завод 410 ЦА" є лідером авіаційного кластеру "Укроборонпрому". Воно показало себе як надійний партнер "Антонова" у ремонті літаків. Добре зарекомендувавши себе на внутрішньому ринку, підприємство виходить на світовий ринок. Партнерство з такими гігантами світової авіації, як Boeing, Airbus і Robinson Helicopter – це своєрідний знак якості заводу", – сказав Генеральний директор ДП "Завод 410 ЦА" Віктор Ганькевич.

Він додав, що серед безпрецедентних переваг ДП "Завод 410 ЦА" слід зазначити, що підприємство має власній вертолітний майданчик, а його безпосередня близькість до аеропорту "Київ-Жуляни"  дає можливість без зайвих транспортних витрат обслуговувати цивільні літаки, що задіяні в перевезеннях. "Завод розташований біля аеропорту – має спільний кордон, а через це й має вихід до його злітних смуг та зони стоянки літаків", – пояснює очільник заводу.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України ухвалив рішення, яким прискорив реформування авіаційного кластеру "Укроборонпрому". Концерн проведе корпоратизацію двох провідних підприємств: ДП "Антонов" та ДП "Завод 410 Цивільної авіації".

Корпоратизація підприємств оборонно-промислового комплексу є одним з етапів стратегічної реформи, яку "Укроборонпром" розпочав восени 2016 року. А завдяки оперативному рішенню Кабміну, Концерн зможе розпочати перехід до сучасних західних систем управління підприємствами, шляхом їх реорганізації в публічні акціонерні товариства, 100% акцій яких належить державі.

Реорганізація відкриває дорогу українським та іноземним партнерам, які отримають чіткі загальновизнані у світі правила інвестування. Це дозволить наростити виробництво, модернізувати устаткування, масштабувати наукову діяльність, розпочати нові перспективні проекти.

Нагадаємо також, що ДП "Антонов" за два роки у складі ДК "Укроборонпром" збільшив прибуток у 4 рази. Прибуток "Антонова" стабільно зростає вже другий рік поспіль. У 2014 році він складав 39,3 млн грн, у 2015 році – 42,7 млн грн, а у 2016 році зріс до 178,1 млн грн.