Експозицiя "Укроборонпрому" вразила йорданського монарха на міжнародній виставці "SOFEX 2016"

Інноваційний бронеавтомобіль "Дозор-Б" із бойовим модулем "Блік-2М", бойові модулі "Дуплет" і "Штурм БМ-3М", гармати ЗТМ-1 та ЗТМ-2 привернули особливу увагу Йорданського Короля Абдалли ІІ бін аль-Хусейна  на XI Міжнародній виставці сил спеціального призначення "SOFEX 2016". Захід проходить у місті Амман, Йорданське Хашимітське Королівство.

Йорданський монарх особливо відзначив перспективний бойовий модуль "Дуплет", розроблений ДП "Житомирський бронетанковий завод". Схвальні відгуки йорданської сторони також були адресовані бойовому модулю "Кастет". Спеціально для презентації на виставці його було встановлено на один із зразків танків Йорданських збройних сил.

Свої найновітніші розробки на "SOFEX 2016" продемонстрували флагмани вітчизняного ОПК: ДП "Житомирський бронетанковий завод", ДП "Київський бронетанковий завод", ДЗТІП "Промоборонекспорт", ДП "Львівський бронетанковий завод", ДП "НТК "Завод точної механіки" та інші.

У рамках виставки заплановано низку зустрічей із представниками уряду, збройних сил та індустрії Йорданського Хашимітського королівства, а також із партнерами Державного концерну "Укроборонпром" з інших країн.

Виставка "SOFEX" заснована у 1996 році його величністю Королем Йорданського Хашимітського Королівства Абдаллою ІІ бін аль-Хусейном. Захід проводиться кожні два роки у м. Амман і збирає велику кількість представників як з приватного, так і з державного сектору, з багатьох країн світу.

Нагадаємо, у 2016 році "Укроборонпром" взяв курс переходу на високотехнологічне виробництво, міжнародні стандарти (НАТО) та оснащення армії сучасними зразками озброєння. Концерн максимально розширює співпрацю з країнами НАТО і ЄС, як це визначено стратегічним курсом держави. Сума укладених "Укроборонпромом" експортних контрактів у 2015 році склала більше $1,3 млрд.