"ЗАВОД ІМ. МАЛИШЕВА" ЗБІЛЬШИВ ОБСЯГИ ВИРОБНИЦТВА У ПОНАД 7 РАЗІВ

Темпи виробництва продукції ДП "Завод ім. В.О. Малишева", що входить до складу ДК "Укроборонпром", за перший квартал 2016 року збільшились на 654% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомило керівництво легендарного підприємства Харківщини.

"З промислових цехів вийшли "Оплоти", десятки МТО, двигуни для ДП "Харківське конструкторське бюро ім. О.О. Морозова", з яким тісно співпрацює наше підприємство. Виготовлені запасні частини для іноземних замовників. Загалом  вироблено продукції на суму понад 367 млн грн", – повідомив виконувач обов’язків генерального директора заводу Олександр Хлань.

За його словами, значним стимулом для робітників є постійне зростання заробітної плати. Зараз її середній показник по заводу складає 5025 грн, для виробничників – 5700 грн. У порівнянні з січнем-березнем минулого року вона зросла на 34,4%. Завод повністю покрив заборгованість з зарплатні.

"Підприємство працює в стабільному режимі, зберігаючи позитивний приріст. Ми  стрімко нарощуємо обсяги виробництва і реалізації продукції. 2016 рік має стати рекордним за обсягами виробництва за останнє десятиліття", – сказав Олександр Хлань.

ДП "Завод ім. В.А. Малишева" спеціалізується на випуску та модернізації важкої і легкої бронетехніки. Насамперед тут пишаються виробництвом танків БМ "Оплот", модернізованими Т-64 до БМ "Булат" та бронетранспортерами БТР-4. Основна номенклатура продукції цивільного призначення представлена тепловозними  дизелями і запчастинами до них.

Нагадаємо, ДК "Укроборонпром" виконує державне оборонне замовлення із випередженням графіку.