"ФОТОПРИЛАД" ЗАПУСТИВ У ВИРОБНИЦТВО АПАРАТИ ДЛЯ РЕАБІЛІТАЦІЇ ВОЇНІВ АТО

Комплект апаратів механотерапії АМ-1 для лікування та реабілітації учасників АТО запустили у виробництво фахівці ДП НВК "Фотоприлад", яке входить до складу ДК "Укроборонпром". Прилад призначений для відновлення рухливості суглобів та м’язів після травм і поранень.

Конструкторська документація була розроблена на прохання головного лікаря Черкаського обласного шпиталю ветеранів війни. Підприємство Концерну раніше передало цьому закладу 5 медичних функціональних ліжок власного виробництва, які вже активно використовують у відділеннях закладу. "Фотоприлад" також відкрив свій спортивний комплекс "Сокіл" для учасників АТО, де вони разом з сім’ями можуть безкоштовно користуватися басейном.

"Наші бійці повинні бути озброєними на рівні світових технологій, захищеними і здоровими. За цими напрямками й працює державне підприємство "Науково-виробничий комплекс "Фотоприлад". Усі наші працівники діють професійно і сумлінно, бо кожен знає: від наших комплексів і приладів залежить життя тих, хто захищає Україну, її цілісність і майбутнє", – зазначив керівник підприємства Григорій Корево.

Медичні вироби посідають важливе місце у виробничому арсеналі "Фотоприладу". Підприємство виготовляє офтальмологічні прилади для діагностики та лікування хвороби очей, інвертовані мікроскопи на базі біологічного мікроскопа, медичні функціональні ліжка, аквадистилятори, негатоскопи для перегляду флюрограм тощо.

Нагадаємо, ДП НВК "Фотоприлад" є одним із провідних підприємств Концерну "Укроборонпром". Його системами прицілювання, наведення і керування вогнем оснащена бронетанкова техніка, військова авіація. Системи управління протитанковими ракетними комплексами, як і інше високотехнологічне обладнання воєнного призначення, допомагає бійцям в проведенні Антитерористичної операції на Сході України.