ХБТЗ модернізував прилад спостереження наводчика танку Т-64

Модернізований прилад спостереження ТПН1-49-23 наводчика танку Т-64 встановлюють і випробують фахівці ДП "Харківський бронетанковий завод", яке входить до складу ДК "Укроборонпром".

Цей прилад дозволяє розпізнавати танк, машину чи людину вдень і вночі на дистанції до 3000 м. У нього встановлені вузли тепловізійного каналу на основі неохолоджуваного мікроболометру.

Також на випробувальній станції дизельних двигунів з комп’ютерною системою збору інформації модернізовано двигун 5ТДФ для танків типу Т-64 і його модифікацій. З цим двигуном ходові якості та моторесурс бойової машини значно зростають.

Провідні спеціалісти заводу досліджують найбільш пріоритетні та актуальні напрямки модернізації техніки, впроваджують інноваційні рішення. Вони інтегрують комп’ютерні системи управління, вдосконалюють засоби розвідки та автоматизують процес управління бойовими засобами.

Державне підприємство "Харківський бронетанковий завод" планує передати Українській армії 14 одиниць танків типу Т-80 та 21 одиниць модернізованих танків Т-64 до кінця першого півріччя.

Нагадаємо, у 2016 році Концерн розвивається в рамках стратегії "Український щит" – програми, яка робить акценти на високотехнологічному виробництві, переході на міжнародні стандарти НАТО та оснащенні армії найсучаснішими зразками озброєння.