ХДЗ "Палада" – 80 років світового успіху

Херсонський державний завод "Палада", який входить до ДК "Укроборонпром", є унікальним підприємством зі славним минулим та впевненим майбутнім. Про це на святкуванні 80-річчя заводу заявив Генеральний директор ДК "Укроборонпром" Роман Романов.  За його словами, свідчення тому – майже 100 першокласних доків, виробництва ХДЗ "Палада", що  успішно працюють по всьому світу. А лише місяць тому замовнику з ПАР було передано унікальний "DORMAC DOC 1".  

"За 80 років "Палада" пройшла  великий шлях. Завод будував багато, будував добре, найчастіше створюючи те, що не мало аналогів в світі. Я хочу сказати величезне дякую всім працівникам підприємства, які навіть у непрості часи зберегли чесне ім’я, зберегли технології та  зберегли промисловий потенціал", – заявив у вітальній промові Генеральний директор ДК "Укроборонпром" Роман Романов.

ХДЗ "Паллада" – єдине в світі суднобудівне підприємство, яке спеціалізується на композитних плаваючих доках нового покоління. Гарантійний термін експлуатації техніки – 50 років. Серед замовників продукції – Японія, Південна Корея, Фінляндія, Болгарія, Туреччина, Алжир, Хорватія, Франція.

Завод також займається розробками для українських силовиків. У 2015 році, в найкоротші терміни підприємством було розроблено та виготовлено мобільні блок-пости, які після серії випробувань були поставлені в органи внутрішніх справ Херсонської області. При створенні продукції був врахований досвід як учасників АТО, так і війни в Афганістані. 

В рамках святкового заходу з нагоди ювілею ХДЗ "Палада" очільник Концерну Роман Романов нагородив видатних працівників почесними відзнаками "Укроборонпрому".

Нагадаємо, у 2016 році "Укроборонпром" взяв курс переходу на високотехнологічне виробництво, міжнародні стандарти (НАТО) та оснащення армії сучасними зразками озброєння. За результатами 1 кварталу 2016 року "Укроборонпром" передав ЗСУ рекордні півтисячі озброєння та військової техніки. Зокрема, 340 одиниць нового озброєння, серед якого вітчизняні безпілотники, новітні міномети, ракети і бронетехніка, а також 161 одинцю відремонтованого та модернізованого ОВТ.