ХЕРСОНСЬКІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА ОТРИМАЛИ БІЛЬШЕ МОЖЛИВОСТЕЙ ДЛЯ РОЗВИТКУ

Завдяки рішенню Херсонської міської ради звільнити від сплати земельного податку підприємства-учасники Державного Концерну "Укроборонпром", оборонно-промислові заводи цього регіону зможуть пришвидшити модернізацію виробництва та перейти на міжнародні стандарти.

"Ми вдячні депутатам Херсонської міської Ради, а також активним громадянам та журналістам, котрі не залишились байдужими. Завдяки рішенню звільнити підприємства "Укроборонпрому" від сплати земельного податку, темпи розвитку суттєво зростуть. Це означає розширення виробництва, освоєння сучасних технологій та нові робочі місця. Це розвиток економіки Херсонщини у довгостроковій перспективі", – заявила заступниця генерального директора з фінансово-економічних питань Концерну Світлана Хромець.

Також очільник "Укроборонпрому" виділив унікальний херсонський завод "Палада", на якому виготовляють плавучі та стаціонарні бетонні споруди, що користуються великим попитом серед іноземних замовників. Особливої уваги заслуговують композитні плавучі доки з підйомною силою від 2 до 3 тисяч тонн.

На Херсонщині також функціонують ДП "Херсонський завод суднового обладнання та суднової арматури" ("Судмаш"), що спеціалізується на виготовленні виробів суднового обладнання та  гідроциліндрів широкого діапазону, та ЦКБ "Ізумруд", яке проектує морські транспортні, допоміжні, науково-дослідні кораблі, доки та інші плавучі споруди усіх класів і призначень.