"ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД" ЗБІЛЬШИВ СПЛАТУ ПОДАТКІВ МАЙЖЕ ВДВІЧІ

Державне підприємство “Ізюмський приладобудівний завод”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, за 2015 рік сплатило до бюджетів усіх рівнів майже 29,5 млн. грн. податків. У 2014 році річний показник сплачених податків дорівнював майже 18,8 млн грн, повідомив директор заводу Сергій Філоненко.

"Збільшення суми сплачених податків майже вдвічі у порівнянні з 2014 роком – це свідчення стрімкого нарощування темпів виробництва продукції підприємства. Підтвердженням успішної продуктивної роботи заводу є збільшення обсягів виробництва у 2015 році майже втричі", – наголосив він.

Нагадаємо, за результатами 9 місяців 2015 року підприємства "Укроборонпрому" перерахували до держбюджету 3,1 млрд грн податків.

Державне підприємство “Ізюмський приладобудівний завод” спеціалізується на  оптичному скловарінні та виробництві лінз для об’єктивів (окулярів), призм спектральних різних конфігурацій, дзеркал сферичних (плоских), триплексів приладових, світлофільтрів різного призначення, об’єктивів видимій та інфрачервоній областей спектра, а також виробляє друковані плати.