Колектив "Укроборонпрому" дякує Юрію Пащенку за плідну роботу в Концерні

ДК "Укроборонпром" вдячний за плідну роботу Юрію Пащенку, який вирішив залишити посаду заступника Генерального директора з авіабудування та виробництва Концерну.

Його робота в Держконцерні почалася у важкий період протистояння України російській агресії. Перед командою "Укроборонпрому" постало нове завдання – повне оснащення технікою та озброєнням української армії. З поставленою задачею Юрій Пащенко добре впорався. Завдяки його зусиллям Концерн відродив роботу низки підприємств, розробив нові лінійки продукції. Зокрема, новітні бронемашини "Дозор-Б" та багатоцільовій авіаційний комплекс "Горлиця".

Старт програми імпортозаміщення також є заслугою Юрія Олександровича Пащенка. Сотні підприємств України об’єдналися у кооперацію, що дало можливість повністю відмовитись від комплектуючих з Росії та вчасно виконувати державне оборонне замовлення. Наразі "Укроборонпром" вже підписав 15 меморандумів про співпрацю з облдержадміністраціями та містом Київ.

Професійні навички та відмінна робота Юрія Пащенка суттєво вплинули на стрімкий розвиток Концерну та всієї оборонної промисловості України.

Нагадаємо, за результатами двох років підприємства Концерну виготовили та відремонтували для Збройних Сил України та інших структур 12 920 одиниць зброї та техніки.