КИЇВСЬКИЙ БРОНЕТАНКОВИЙ ЗАВОД В РАЗИ ЗБІЛЬШИВ ВИРОБНИЦТВО ТЕХНІКИ ДЛЯ УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ

Танки Т-64, бронетранспортери БТР-80 , БТР-70, БТР-3Е. Загалом – майже 100 одиниць бронетехніки на загальну суму понад 160 млн. грн. Саме стільки капітально відремонтували фахівці ДП "Київський бронетанковий завод", що входить до складу ДК "Укроборонпром", для потреб Збройних Сил та Національної Гвардії України в 2015-му.

У 2015 за висновком державної комісії бронетранспортер БТР-3 в модифікації для Міністерства оборони України почали серійно виготовляти для українського війська. Відтепер якісна та сучасна техніка системно надходитиме в українську армії та значно посилить позиції солдат в зоні АТО.

Крім  цього  для   забезпечення  ремонту техніки у військах на заводі відновляли двигуни, автономні електростанції, виготовили значну кількість запасних частин до бронетехніки, а також індивідуальних ЗІПів.

Систематично до зони проведення АТО відряджаються бригади  найкращих спеціалістів заводу  для надання технічної допомоги ремонтним підрозділам.

Значна увага в цьому році приділялась освоєнню нової техніки. На замовлення Міністерства Оборони спільно з ДП "ХКБМ" були створені 2 модернізованих зразки бронетранспортерів БТР-3ДА. Ці машини успішно пройшли випробування за Програмою, розробленою ЦНДІ  МОУ.  До середини 2016 року першу партію таких машин планується передати на озброєння Збройних Сил.

Для  успішного виконання  плану  наступного 2016-го року на заводі впроваджуються заходи з модернізації виробництва. Насамперед, це розділення виробничих потоків з капітального ремонту БТТ та виробництва нової техніки.

Йде постійна робота з розширення виготовлення номенклатури деталей та вузлів до бронетранспортерів серії БТР-3.

Протягом 2015-го року на підприємстві підвищена заробітна плата. Її середній рівень на сьогодні складає 6720,0 грн., що на 470,0 грн. вище середнього показника серед машинобудівних підприємств Києва.

Нагадаємо, за результатами 2014 року "Укроборонпром" виконав державне оборонне замовлення на 100%, а в 2015 році виконував його зі значним випередженням графіка.