"Київський завод автоматики ім. Г.І. Петровського" продовжує нарощувати реалізацію продукції

У 2016-му році ПАТ "НВО "Київський завод автоматики ім. Г.І. Петровського", державним пакетом акцій у статутному капіталі якого володіє ДК "Укроборонпром", збільшило обсяг реалізації продукції у 2,4 раза у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

"За 6 місяців роботи в поточному році Товариством реалізовано продукції на загальну суму 38,6 млн грн. Минулого року цей показник дорівнював 16,3 млн грн", – повідомив керівник підприємства Сергій Маляров.

За його словами, "Київський завод автоматики ім. Г.І. Петровського" є одним із найбільших платників податків у столиці – у першому півріччі 2016-го року підприємство вже відрахувало більш як 22 млн грн до державного, місцевого бюджетів та соціальних фондів. "Заборгованості перед бюджетом, соціальними фондами та з виплати заробітної плати підприємство не має", – зазначив С. Маляров.

Також цьогоріч, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 23.03.2016 року № 228, ПАТ "НВО "Київський завод автоматики ім. Г.І. Петровського" виплатило 6,742 млн грн дивідендів на державну частку акцій за результатами фінансово-господарської діяльності у попередньому році.

"Така позитивна динаміка є заслугою всього колективу Товариства, що працює під керівництвом Державного концерну "Укроборонпром" – наголосив С. Маляров.

Як повідомлялося раніше, у 2015-му році "Київський завод автоматики ім. Г.І. Петровського" збільшив об’єм реалізації продукції у 2,7 раза у порівнянні з 2014-м роком.

Публічне акціонерне товариство "Науково-виробниче об’єднання "Київський завод автоматики ім. Г.І. Петровського", державним пакетом акцій в статутному капіталі якого володіє ДК "Укроборонпром", спеціалізується на розробці, виготовленні, реалізації, ремонті й модернізації стабілізаторів озброєння для легкої бронетехніки, прецизійних гіроскопічних приладів і систем, призначених для управління рухомими об’єктами, приладів керування ракетним і мінно-торпедним озброєнням. Технологічна база заводу дозволяє проводити на підприємстві весь цикл створення продукції – від лиття заготовок до збірки та випробування готової продукції.