"ЛБТЗ" ГОТОВИЙ ПЕРЕДАТИ ПАРТІЮ "ДОЗОР-Б" ВЖЕ ЦЬОГО МІСЯЦЯ – РОМАН ТИМКІВ

Державне підприємство "Львівський бронетанковий завод" завершує комплектацію партії бронетранспортерів "Дозор-Б" та готує передати Збройним Силам України.

"Ми достойно пройшли цей шлях і в рекордно короткі терміни освоїли виробництво "Дозорів-Б", отримали на них держзамовлення. На всі бронеавтомобілі вже нанесене маскувальне покриття, останні три машини з партії доукомплектовуються навісними і внутрішніми комплектами ЗІП (запчастини, інструменти, приладдя)", – заявив директор Львівського бронетанкового заводу Роман Тимків.

Так, за словами пана Тимківа, "Дозори" стали найзахищенішими бронетранспортерами: монококовий цільний корпус відповідає міжнародному стандарту STANAG 4569 із бічною бронею завтовшки 12 мм. Це у 1,5-2 рази більше, ніж у схожих вітчизняних зразків. Також, саме "Дозори" – це єдині в країні машини класу "бронетранспортер" з колісною формулою 4х4. 

Вже у квітні Львівський бронетанковий завод планує передати партію бронемашин українським військовим згідно з державним контрактом. Підприємство готове отримати наступні замовлення на забезпечення потреб Збройних Сил.

Роман Тимків зауважив, що потужностей Львівського бронетанкового заводу вистачить і на експортні замовлення, оскільки інтерес до "Дозорів-Б" на світовому ринку – чималий. Однак директор ЛБТЗ  підкреслює, що підприємство перейде до виконання іноземних контрактів лише після повного виконання вітчизняних замовлень.

ДП "Львівський бронетанковий завод" значно активізувало роботу з випуску бронетанкової продукції для потреб Міністерства оборони України. У 2015 році підприємство модернізувало виробничі потужності та виготовляло новітні зразки бронетанкової техніки.

Нагадаємо,  бронеавтомобіль "Дозор-Б" – результат плідної праці багатьох підприємств Концерну, але центром серійного виробництва став "Львівський бронетанковий завод".

В січні 2015 року спеціалісти "ЛБТЗ"  презентували перший зразок нового бронетранспортера.

В квітні – експериментальний зразок нової бронетехніки передали військовим.

В травні отримали уточнене технічне завдання від МОУ з урахуванням досвіду ведення бойових дій на Сході країни.

1 липня, доклавши максимум зусиль, заводчани "ЛБТЗ" виконали поставлені технічні завдання, надали дослідний зразок бронетранспортеру "Дозор-Б" на технічно-матеріальне приймання військовому представництву.

17 серпня "Дозор-Б" розпочав державні випробування.

4 грудня державна комісія дійшла висновку: рекомендувати Міністерству оборони прийняти "Дозор-Б" на озброєння ЗСУ.

5 грудня 2015 в центрі столиці (на Михайлівський площі) вже була продемонстрована партія цих машин, виготовлена власними коштами Львівського бронетанкового заводу.