Літаки "Антонова" отримають канадську авіоніку від ESTERLINE CMC ELECTRONICS

Транспортний літак Ан-124, а також літаки Ан-148/158/178 матимуть сучасну авіоніку від канадської компанії Esterline CMC Electronics (CMC). Відповідні два контракти з представниками канадської фірми уклало керівництво ДП "Антонов", що входить до складу ДК "Укроборонпром". Подія відбулась в рамках участі Концерну в міжнародному авіакосмічному салоні "FARNBOROUGH AIR SHOW-2016", що триває  у Великій Британії.

Відповідно до умов першого контракту, Esterline CMC Electronics постачатиме  систему управління польотом CMA-9000 (FMS), датчики GPS CMA-5024 і багатофункціональний дисплей в подвійній конфігурації MFD-2068 для оновлення літаків Ан-124. Другий контракт передбачає, що українські авіабудівельники отримають систему управління польотом CMA-9000, а також мультифункціональні дисплеї MFD-3068 для виробництва Ан-148/158/178 комерційного та  військового призначення.

"Ми дуже пишаємося тим, що Антонов обрав наші системи авіоніки для цього сімейства  літаків. Це підтвердження нашої основної експертизи навігаційних систем і світового визнання", – заявив президент Esterline Avionics Systems Мішель Потвен.

Останнє покоління системи управління польотом CMA-9000 забезпечить транспортні літаки "Антонов" мультисенсорною навігацією і розширить оперативні можливості. Великі можливості навігації бази даних CMA-9000 пропонують гнучкі та водночас глобальні операції, що дозволять літаку забезпечити найбільш ефективне використання повітряного простору. Ани будуть відповідати вимогам Федерального управління цивільної авіації (FAA) і стандартам Міжнародної організації цивільної авіації (ІКАО) для зв’язку, навігації, спостереження та управління повітряним рухом (CNS / ATM). Відповідна система від Esterline CMC Electronics знаходяться на озброєнні більш ніж 60 військових і цивільних операторів.

Нагадаємо, що 11-го липня відбулось підписання Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою. Перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів і міністр міжнародної торгівлі Канади Христя Фріланд підписали історичний документ в столиці України.

FarnboroughAirshow-2016 – виставка, що присвячена літальним апаратам всіх типів призначень, авіаційним та космічним двигунам, супутникам, ремонту і технічному обслуговуванню авіаційної техніки, радарам і системам спостереження, наземному устаткуванню тощо. Виставка проходить щодва роки і є однією з найбільших у світі.