"Луч" збільшив обсяги виробництва продукції для ЗСУ майже на 40%

"ДККБ "Луч", що входить до складу ДК "Укроборонпром", збільшило обсяги виробництва продукції для потреб Збройних сил України на 37% за перше півріччя 2016 року.

Підприємство виробило для українських військових товарів, робіт і послуг на суму 115, 6 млн грн, що на 31,1 млн грн більше показника першого півріччя 2015 року. Це відбулося завдяки реалізації програми "Український щит", започаткованої "Укроборонпромом" у 2015 році.

"Луч" втілює масштабний проект із оснащення українських військових сучасними протитанковими ракетними комплексами "Стугна-П", навчально-тренувальними стендами УТС ПТРК "Стугна-П" і протитанковими ракетами РК-2С. Наразі завершені перші під-етапи дослідно-конструкторської роботи у рамках створення ракети "Вільха" та новітнього ПТРК "Корсар", – розповіли провідні фахівці підприємства.

Різке нарощення виробництва позитивно вплинуло на фінансово-економічний стан підприємства. Капітальні інвестиції у підприємство за 6 місяців 2016 року склали 4,2 млн грн. Перерахування до бюджетів усіх рівнів зросло на 18,7 млн грн. Фонд оплати праці зріс до 14 млн грн.

За допомогою сучасної продукції "ДержККБ "Луч" бійці у зоні АТО успішно тримають оборону у "гарячих точках". Підприємство планує збільшити випуск озброєнь для ЗСУ, щоб максимального посилити обороноздатність України.

Нагадаємо, ДК "Укроборонпром" передав 12 716 одиниць озброєння та військової техніки для силових відомств України за 2 роки. Починаючи з 3 кварталу 2014 року,  українська армія отримала від Концерну 8 012 одиниць нової та модернізованої техніки та 4 704 одиниці відремонтованих ОВТ.