ЛЬВІВСЬКИЙ БРОНЕТАНКОВИЙ ЗАВОД ПРАЦЕВЛАШТОВУЄ БІЙЦІВ АТО

ДП "Львівський бронетанковий завод", що входить до складу ДК "Укроборонпром", запрошує на роботу колишніх бійців АТО, які повернулися з зони бойових дій. Про це повідомив директор заводу Роман Тимків.

"Наше підприємство потребує кваліфікованих технічних працівників: верстальників, токарів, інженерів-конструкторів, інженерів-технологів, слюсарів тощо. Особливу перевагу під час підбору працівників ми надаватимемо хлопцям з АТО, які зараз демобілізуються.  Хто, як не вони, знаються на військовій техніці? До того ж, зможуть ввести у виробничий процес інновації та корисні поради", – підкреслив очільник підприємства.

Він повідомив, що на ЛБТЗ було створено окремий цех саме для виробництва "Дозорів", потужності якого дозволять швидко задовольнити потреби військових у новітній бронетехніці. Сьогодні безпосередньо там вже працюють 56 людей. Але після отримання замовлення на виготовлення цих новітніх бронемашин на заводі виникне потреба ще, як мінімум, у 50 працівниках.

ДП "Львівський бронетанковий завод" спеціалізується на капітальному ремонті танків, танкових тягачів та інженерних машин. Також цього року на підприємстві презентували власну розробку пожежної машини, яка є унікальною і аналогів в Україні немає. Пожежний танк може використовуватись при гасінні пожеж на складах боєприпасів, нафтобазах чи торфовищах.