ЛЬВІВСЬКИЙ БРОНЕТАНКОВИЙ ЗАВОД У 1,5 РАЗИ ЗБІЛЬШИВ ВИРОБНИЦТВО ВІЙСЬКОВОЇ ТЕХНІКИ

Державне підприємство "Львівський бронетанковий завод", що входить до складу ДК "Укроборонпром", до кінця 2015 року відновить у 1,5 рази більше військової техніки, ніж у 2014 році. Про це повідомив директор заводу Роман Тимків.

За його словами, станом на кінець жовтня підприємство відновило 68 одиниць військової техніки безпосередньо на заводі, та 32 одиниці – виїзними бригадами. Таким чином підприємство вже перевищило показники продуктивності, у порівнянні з минулим роком.

На підприємстві нині займаються поточним ремонтом і відновленням танків Т-72, броньованих ремонтно-евакуаційних машин БРМ-1, інженерних машин розгородження ІМР-2 та броньованих машин розмінування БМР-1. Фахівці заводу також здійснюють ремонт танкових двигунів, прицілів 1А-40 та комплектуючих до танків Т-72.

На сьогоднішній день підприємством повністю виконано зобов’язання по договорах Міністерства Оборони України по ремонту військової техніки в порівнянні з попереднім аналогічним періодом.

Нагадаємо, що ДП "Львівський бронетанковий завод" є не тільки ремонтним підприємством, а і виробничим. На заводі виготовляються бронетранспортери  "Дозор-Б", а також повністю броньована модернізована  пожежна машина ГПМ-54-01.