"ЛЬВІВСЬКИЙ БРОНЕТАНКОВИЙ ЗАВОД" ЗБІЛЬШИВ КІЛЬКІСТЬ ТЕНДЕРІВ У 16 РАЗІВ

ДП "Львівський бронетанковий завод" вивів усі закупівлі, крім товарів подвійного призначення, на електронні тендерні платформи. В результаті кількість торгів на підприємстві з червня по вересень 2015 року зросла більш ніж у 16 разів.

"Тендерні закупівлі – це прозорий процес, вигідний і нам, і постачальникам. Він дозволяє придбати товари чи послуги за конкурентними цінами і залучити відповідальних партнерів. А заощаджені кошти – спрямувати на виготовлення нової техніки", – наголосив очільник ЛБТЗ Роман Тимків.

Нагадаємо, ДК "Укроборонпром" є лідером з економії бюджетних коштів завдяки використанню прозорих тендерних процедур для закупівлі товарів і послуг для своїх підприємств. Зокрема, у 2015 році підприємства Концерну заощадили для держави майже 305 млн грн. Всього було проведено 19 831 тендер, у яких взяли участь 7 935 постачальників.

Система електронних тендерів "Укроборонпрому" довела свою ефективність як надійний антикорупційний інструмент. Прозорі торги дозволяють залучати відповідальних підрядників і закуповувати необхідні товари і послуги за найбільш вигідними цінами. Заощаджені кошти Концерн спрямовує на виготовлення нового озброєння і техніки та модернізацію існуючих зразків для ЗСУ.