Малайзія зацікавилась спільним з Україною виробництвом військових катерів

Спільне проектування патрульних катерів і їх подальше спільне виробництво на одному із суднобудівних підприємств Малайзії. Таку зацікавленість висловив командувач військово-морських сил Малайзії Адмірал Тан Срі Абдул Азіз Бін Хаджи Джафар під час зустрічі з Генеральним директором ДК "Укроборонпром" Романом Романовим у рамках міжнародної виставки "DSA 2016".

"Українські та малайзійські розробники військово-морської техніки можуть об’єднати свої зусилля в проектуванні багатоцільових патрульних катерів. Ми врахуємо вимоги кінцевого споживача і розглянемо можливість такої співпраці", – сказав Роман Романов.

У зустрічі також взяв участь Генеральний директор Державної компанії "Укрспецекспорт" Павло Букін. Це провідна компанія-спецекспортер "Укроборонпрому", уповноважена на експорт та імпорт продукції, послуг військового і подвійного призначення.

Нагадаємо, Міноборони Малайзії  вже зацікавилося українськими літаком Ан-148 і станцією радіоелектронної розвідки "Кольчуга-М", представленими на міжнародній виставці "DSA 2016". Найбільшу увагу малайзійські військові звернули на сучасні зразки військової техніки в авіаційній, бронетанковій та радіолокаційних сферах.

 Участь у таких заходах, як "DSA-2016", є важливим аспектом успішного розвитку будь-якої галузі. Українська оборонна промисловість завжди була однією з кращих у світі, і продовжує демонструвати свої інноваційні розробки на найбільших виставкових майданчиках світу.

Міжнародна оборонна виставка-конференція "DSA-2016" є одним із найпрестижніших військових заходів Східного регіону світу. "Defence Services Asia" проходить раз на 2 роки, починаючи з 1988 р. Цьогоріч вона триватиме з 18 по 21 квітня.

На стенді "УКРОБОРОНПРОМУ" на виставці представлені макети авіаційних ракет, нових зразків бронетанкової техніки та легендарної БМ "Оплот", системи оптико-електронного придушення "Адрос", автоматичних гармат та мінометів. Військові та промисловці різних країн світу проявляють чималий інтерес до натурного зразка сучасного бронетранспортера "Дозор-Б", розташованого при головному вході до виставкового павільйону. 

Поряд з Україною на  "DSA 2016" свої здобутки  демонструють США, Франція, Велика Британія, Білорусь, Росія та виробники азійського регіону.