Міноборони Малайзії запропонувало "Укроборонпрому" спільно виробляти озброєння і техніку

Заступник міністра оборони Малайзії Мохд Джохари Бахарум запропонував "Укроборонпрому" співпрацювати у галузях виробництва бронетехніки і протитанкового озброєння. Про це він заявив під час зустрічі з української делегацією на міжнародній виставці "DSA 2016".

Мохд Джохари Бахарум відзначив високі тактико-технічні характеристики українського озброєння та військової техніки, які "Укроборонпром" представив на виставці.

Участь у таких заходах, як "DSA-2016", є важливим аспектом успішного розвитку будь-якої галузі. Українська оборонна промисловість завжди була однією з найкращих у світі й продовжує демонструвати свої інноваційні розробки на найбільших виставкових майданчиках світу.

Нагадаємо, що Міжнародна оборонна виставка-конференція "DSA-2016" є одним із найпрестижніших військових заходів Східного регіону світу. "Defence Services Asia" проходить раз на 2 роки, починаючи з 1988. Цьогоріч вона триватиме з 18 по 21 квітня.

На стенді "УКРОБОРОНПРОМУ" на виставці представлені макети авіаційних ракет, нових зразків бронетанкової техніки та легендарної БМ "Оплот", системи оптико-електронного придушення "Адрос", автоматичних гармат та мінометів. Військові та промисловці різних країн світу проявляють чималий інтерес до натурного зразка сучасного бронетранспортера "Дозор-Б", розташованого при головному вході до виставкового павільйону. 

Поряд з Україною на  "DSA 2016" свої здобутки  демонструють США, Франція, Велика Британія, Білорусь, Росія та виробники азійського регіону.