Міноборони Малайзії зацікавилось технікою "Укроборонпрому" на "DSA 2016"

Міністр оборони Малайзії  Хішамуддін Хусейн зацікавився українськими літаком Ан-148 і станцією радіоелектронної розвідки "Кольчуга-М", представленими на міжнародній виставці "DSA 2016".

Найбільшу увагу малайзійські військові звернули на сучасні зразки військової техніки в авіаційній, бронетанковій та радіолокаційних сферах. Їм продемонстрували натурний зразок новітнього українського бронетранспортера "Дозор-Б", який вже стоїть на озброєнні вітчизняної армії, та ознайомили із можливостями легендарного танку "Оплот".

Делегація "Укроборонпрому", яку очолює Генеральний директор Концерну Роман Романов, обговорила з Хішамуддіном Хусейном найбільш перспективні програми співробітництва та порядок їх реалізації. Зокрема, щодо обміну досвідом і технологіями та нових контрактів.

Участь у таких заходах, як "DSA-2016", є важливим аспектом успішного розвитку будь-якої галузі. Українська оборонна промисловість завжди була однією з кращих у світі, і продовжує демонструвати свої інноваційні розробки на найбільших виставкових майданчиках світу.

Нагадаємо, що Міжнародна оборонна виставка-конференція "DSA-2016" є одним із найпрестижніших військових заходів Східного регіону світу. "Defence Services Asia" проходить раз на 2 роки, починаючи з 1988 р. Цьогоріч вона триватиме з 18 по 21 квітня.

На стенді "УКРОБОРОНПРОМУ" на виставці представлені макети авіаційних ракет, нових зразків бронетанкової техніки та легендарної БМ "Оплот", системи оптико-електронного придушення "Адрос", автоматичних гармат та мінометів. Поза межами павільйону ДК "Укроборонпром" презентує натурний зразок сучасного бронетранспортеру "Дозор-Б".