"МИКОЛАЇВСЬКИЙ БРОНЕТАНКОВИЙ ЗАВОД" ВИЗНАЧИВ ВИРОБНИЧІ ПЛАНИ НА 2016 РІК

ДП "Миколаївський бронетанковий завод" у 2016 році планує значно збільшити виробничі та фінансові показники. Про це заявив директор МБТЗ Микола Кістрін.

За його словами, першочергове завдання підприємства на цей рік – виконання держзамовлення на оснащення української армії. За вимогою Міністерства оборони завод капітально відремонтує 10 БТР80, 10 БТР70, 27 БРДМ і проведе регламентний ремонт 10 БРДМ.  Крім того, конструктори заводу розробляють власний зразок модернізації башти на БТР70(80) і БРДМ.

Також у 2016 році буде виготовлено 52 БРДМ для експортного ринку. Кулемети для них вже закуплені, а корпуси вироблені та зберігаються на складах заводу.

"Миколаївський бронетанковий завод" відновлює свою міць. На цей рік у нас дуже амбітні плани. Ми маємо великі замовлення від держави й іноземних партнерів, і виконаємо всі контракти вчасно та якісно", – наголосив Микола Кістрін.

Нагадаємо, у 2015 році фінансові та виробничі показники "Миколаївського бронетанкового заводу" значно покращилися. Він виконав замовлення Міноборони у повному обсязі. Борги підприємства скоротилися з 123 млн грн до 28 млн грн. За друге півріччя 2015 року на завод було прийнято 70 нових робітників. Два нові цехи – здавальний і моторний – введені в експлуатацію.