ОДЕСЬКИЙ АВІАЦІЙНИЙ ЗАВОД – 105 РОКІВ УКРАЇНСЬКОГО АВІАБУДУВАННЯ

Державне підприємство "Одеський авіаційний завод", що входить до складу Державного концерну "Укроборонпром", відзначив 105 річницю з дня свого заснування.

"Нинішнє покоління одеських авіабудівників і ремонтників гідно несе трудову вахту в ім’я процвітання рідного підприємства і зміцнення української держави. Тому я твердо вірю, що всі історичні та виробничі досягнення, славні авіаційні перемоги і трудові традиції ми збережемо, і в майбутньому примножимо", – заявив засідання генеральний директор ДП "Одеський авіаційний завод", заслужений машинобудівник України, кандидат технічних наук Віталій Юхачов.

Привітав заводчан і заступник генерального директора Державного концерну "Укроборонпром" Володимир Кострицький, який звернувся до авіабудівників із привітальним словом, а також від імені керівництва Концерну нагородив передовиків виробництва.

"Одеський авіаційний завод" був та залишається одним з передових підприємств, що вносить вагомий внесок у забезпечення обороноздатності України, а також забезпечує високий авторитет держави на міжнародному ринку надання послуг з ремонту і модернізації авіаційної техніки", – зазначив заступник Генерального директор "Укроборонпрому".

ДП "Одеський авіаційний завод" – одне з найстаріших авіаційних не тільки в Україні, але і в Європі. Підприємство надає високоякісні послуги з ремонту авіаційної техніки, модернізації літаків, їх сервісного обслуговування, виготовлення запасних частин і навчання персоналу.

В рамках програми імпортозаміщення на підприємстві розпочато виробництво м’яких паливних баків, які встановлюватимуть на вертольоти Мі-8.  Для українських військових фахівці заводу модернізували швидкі навчально-тренувальні літаки Л-39М1 відповідно до викликів сучасності.