ПІДПРИЄМСТВА "УКРОБОРОНПРОМУ" НЕУХИЛЬНО ДОТРИМУЮТЬСЯ МІЖНАРОДНИХ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ

ДК "УКРОБОРОНПРОМ" офіційно повідомляє, що усі підприємства, які входять до складу ДК "Укроборонпром", зокрема ті, які мають відповідні повноваження на проведення експортно-імпортних операцій, не постачають та ніколи не постачали зброю чи військову техніку до країн, які перебувають під дією санкцій Ради безпеки ООН чи обмежень інших міжнародних організацій. Всі поставки товарів військового призначення здійснюються у суворій відповідності до міжнародних зобов’язань України, чинного національного законодавства та під контролем Державної служби експортного контролю України.
Підприємства, що входять до складу ДК "УКРОБОРОНПРОМ", ніколи не закуповували ні китайських переносних зенітно-ракетних комплексів FN6, ані боєприпасів до них, та не постачали до жодної країни світу.
Інформація, яка нині розповсюджується у ЗМІ, є абсолютно неправдивою. Нині у світі ведеться масштабна інформаційна війна, що завдає шкоди не меншої, ніж війна економічна, тож просимо журналістів з обачністю сприймати неперевірені та провокативні дані.