Півтисячі одиниць озброєння і техніки передав "Укроборонпром" військовим з початку 2016 року

За три місяці 2016 року Державний Концерн "Укроборонпром" передав 501 одиницю озброєння та військової техніки Збройним силам України. Про це повідомили в Департаменті виробництва Концерну.

За договорами з силовими відомствами України, передано 340 одиниць нового ОВТ. Серед них 180 одиниць ракетно-артилерійського озброєння, 100 ракет і боєприпасів, 37 одиниць апаратури шифрування та зв’язку, 19 одиниць нової бронетанкової техніки.

Відремонтована 161 одиниця озброєння та військової техніки: 34 одиниці бронетанкової, 11 – автомобільної, 6 – авіаційної техніки, 72 двигуна для бронемашин і 38 одиниць ракетно-артилерійського озброєння.

"Кожна одиниця ОВТ – це сучасні зразки, яких потребують наші військові на фронті. "Укроборонпром" робить все, щоб у найкоротші терміти задовольнити потреби української армії високоякісною технікою", – зазначив Генеральний директор Держконцерну Роман Романов.

Нагадаємо, нещодавно підприємство Концерну ДП "ХКБМ ім О.О. Морозова" передало українським військовим партію нових бронетранспортерів БТР-4, зроблених вже за стандартами НАТО.

У 2016 році "Укроборонпром", в рамках стратегії "Український щит", зробить акценти на високотехнологічному виробництві, переході на міжнародні стандарти НАТО та оснащенні армії найсучаснішими зразками озброєння. При цьому, Концерн зі значним випередженням графіків виконав Державне оборонне замовлення на 2015 рік.