Польща і Україна будуть нарощувати співпрацю в оборонній сфері: підсумки зустрічі МЗС Польщі та ДК "Укроборонпром"

У рамках масштабної міжнародної виставки оборонної промисловості MSPO-2016, яка проходить у польському місті Кельце, відбулась зустріч між керівництвом Міністерства закордонних справ Польщі та ДК "Укроборонпром".

Під час зустрічі заступник голови МЗС Польщі Марек Ціолковский відвідав демонстраційний стенд українських зброярів та провів зустріч із Генеральним директором ДК "Укроборонпром" Романом Романовим.

Марек Ціолковский, під час зустрічі відмітив високу продуктивність та зростання обсягів співпраці, яка у стислі терміни була оперативно налагоджена між оборонними комплексами України та Польщі. А також зазначив, що Польща всебічно зацікавлена та відкрита для подальшого розвитку у цьому напрямі.    

"Зараз оборонні комплекси України і Польщі ведуть плідну та взаємовигідну співпрацю по цілому ряду проектів. WB Electronics, Lubawa SA та інші польські компанії разом із підприємствами ДК "Укроборонпром" об’єднують свої найкращі сторони для виробництва продукції, яка сконцентрувала у собі найсучасніші технології. Для нас це означає, що створена у такій кооперації зброя вже підвищує, і буде підвищувати оборонний потенціал України та Польші", – заявив голова оборонного концерну Роман Романов після зустрічі. 

Слід зазначити,що в перший день виставки MSPO-2016 ДК "Укроборонпром" провів із WB Electronics успішні переговори про розвиток існуючих проектів та відкриття нових напрямків сумісної роботи.

"Укроборонпром" розвивається в рамках стратегії "Український щит". Вона передбачає перехід на високотехнологічне виробництво, міжнародні стандарти (НАТО) та оснащення армії сучасними зразками озброєння. Концерн максимально розширює співпрацю з країнами НАТО і ЄС, як це визначено статегічним курсом держави.

MSPO 2016 – найбільша виставка оборонної промисловості в Польщі та Центральній Європі. Цей форум об’єднує потенційних покупців і постачальників; це вітрина для передових озброєнь, військових технологій і продуктів, це площа, щоб представити потреби і вимоги клієнтів.