Польска Lubawa S.A. готова до трансферу технологій за результатами вирішальних переговорів

Польське оборонна компанія Lubawa S.A. готова до трансферу технологій у відповідності до плану створення сумісного оборонного підприємства між Україною та Польщею.

Керівництво Lubawa S.A  та ДК "Укроборонпром", під час робочого семінару, який відбувся у рамках  виставки озброєння MSPO 2016 у Польщі, узгодили широке коло питань, досягши згоди по основним пунктам майбутньої співпраці. Про це повідомив очільник ДК "Укроборонпром" Роман Романов.

"Керівництво Lubawa S.A. підтвердило свою готовність надати весь необхідний пакет технологій по виготовленню спецкамуфляжу для бронетехніки та бронежилетів. У свою чергу, "Укроборонпром" готовий розгорнути випуск цієї продукції на потужностях українських підприємств. Фактично, спільне підприємство вже готово для створення і продуктивної праці", – заявив Роман Романов.

Зустріч відбулась на стенді польської компанії Lubawa S.A., з боку "Укроборонпрому" в ній взяли участь керівники та фахівці підприємств, що будуть задіяні у відповідній кооперації. 

Слід зазначити, що спецкамуфляж від Lubawa S.A. – це мультиспектральна сітка, яка вже активно використовується у польській армії. Вона блокує будь-які сигнали у тепловізійному та радіо діапазоні, завдяки чому будь-який об’єкт – бронетехніка, блокпост чи командний пункт, становляться практично "невидимими" для противника.

"Укроборонпром", реалізуючи стратегічну програму "Український щит", веде активну спільну роботу з потужними польськими оборонними підприємствами. Окрім того, в рамках співпраці, Україна виконує поставки для Військово-повітряних сил Польщі ракет "повітря-повітря".

MSPO 2016 – найбільша виставка оборонної промисловості в Польщі та Центральній Європі. Цей форум об’єднує потенційних покупців і постачальників; це вітрина для передових озброєнь, військових технологій і продуктів, це площа, щоб представити потреби і вимоги клієнтів.