Помічник Генерального секретаря НАТО високо оцінив роботу "Укроборонпрому"

Досягнення ДК "Укроборонпром" та реформування оборонно-промислового комплексу країни в цілому високо оцінив Помічник Генерального секретаря НАТО з оборонних інвестицій та голова делегації Патрік Оруа під час 22 засідання Спільної робочої групи Україна–НАТО з оборонно-технічного співробітництва. Засідання відбулося у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного 2 червня 2016 року.

"Стандарти НАТО – головний акцент подальшого розвитку військової промисловості "Укроборонпрому". Ми будемо рухатись саме у цьому напрямку", – заявив Генеральний директор Концерну Роман Романов.

Сторони обговорили залучення України до проекту Концепції НАТО "Розумна оборона" та партнерських груп Агенції НАТО з підтримки і постачання (NSPA). Розглядались можливості отримання інформації у рамках робочих груп Конференції національних директорів з озброєння (КНДО/CNAD) щодо тенденцій розвитку ОВТ, технічних стандартів та технологій у провідних державах світу. Крім того, сторони схвалили Положення про діяльність СРГО та оновлену версію Дорожньої карти Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва.

Особливу увагу делегації приділили співробітництву України та НАТО у сфері стандартизації.

Нагадаємо, у 2016 році "Укроборонпром" розвивається в рамках стратегії "Український щит", яка передбачає перехід на високотехнологічне виробництво, міжнародні стандарти (НАТО) та оснащення армії сучасними зразками озброєння. Концерн максимально розширює співпрацю з країнами НАТО і ЄС, як це визначено стратегічним курсом держави.