Понад чверть мільярда державних коштів заощадив "Укроборонпром" вже у 2016

Розрахункове зниження вартості закупівель у ДК "Укроборонпром" завдяки завершеним тендерам на електронних торгівельних майданчиках у січні-червні 2016 року складає близько 265 млн грн.

Цього року  для участі в електронних тендерах підприємств-учасників Концерну було зареєстровано 8 411 нових постачальників. В одному тендері брали участь приблизно 4,6 учасників. Як відзначили в "Укроборонпромі", чим більше підприємств-постачальників бере участь в електронному тендері, тим більше конкуренція. А це в свою чергу призводить до зниження вартості товарів і послуг. Всього за 1 півріччя  поточного року було проведено понад 13,5 тисяч тендерів.

"Укроборонпром" розміщує тендери на різних електронних майданчиках,  в тому числі і на сервісах системи "ProZorro", що визнана загальнодержавною платформою прозорих закупівель.

Електронні торговельні майданчики – це сучасний та максимально прозорий спосіб придбання товарів і послуг. Вони дозволяють проаналізувати ринок та визначити реальні ціни на необхідні товари. Проведення електронних тендерів суттєво наблизило "УКРОБОРОНПРОМ" до європейських стандартів підприємництва і стало дієвим антикорупційним інструментом. "УКРОБОРОНПРОМ" є першим із промислових гігантів держави, який запровадив таку систему. ЇЇ офіційний старт відбувся ще в листопаді 2014 року і за цей період Концерну вдалось зекономити понад півмільярда грн.