Представники уряду США ознайомилися з досвідом "Укроборонпрому" в гібридній війні

В рамках міжнародної виставки озброєнь AUSA-2017, Державний концерн "Укроборонпром" та посольство України у США провели плідні зустрічі з представниками Державного департаменту, Департаменту оборони США та оборонними компаніями-партнерами, в ході яких обговорили питання розвитку оборонного сектору України в умовах гібридної війни.

"Наразі Україна стоїть на передовій захисту світової демократії, адже кожен день стикається з викликам гібридної війни, що ведуть російські війська. Ми накопичили величезний практичний досвід протидії новому типу агресії, якої ще не бачив світ, тому ділимося ним з партнерами", – заявив Генеральний директор Держконцерну "Укроборонпром" Роман Романов.

За його словами, реформи, що зараз проводяться у сфері ОПК України, покликані максимально швидко інтегрувати український досвід в ефективну кооперацію з американськими компаніями за сучасними міжнародними стандартами.

"Наш візит до Сполучених Штатів закладав основу для створення спільних цінностей та нових можливостей для обох країн. Підтримка американських колег важлива для нас обох, адже це створить прецедент для зміцнення безпеки у Європі", – зазначив Роман Романов.

Звертаючись до учасників зустрічі, Посол України у США Валерій Чалий наголосив, що дипломатичне вирішення ситуації на Донбасі можливе лише за умови сильної та сучасної української армії, а також подальшої підтримки з боку партнерів, насамперед США.

"Нові виклики відкривають нові можливості", відзначив Посол, говорячи про готовність України до поглиблення та більшої кількості спільних військово-технічних проектів зі Сполученими Штатами. В той же час надання США Україні оборонної зброї є своєчасним та стане потужним сигналом підтримки України задля припинення агресії з боку РФ.

Нагадаємо, США є одним із найважливіших партнерів "Укроборонпрому", з яким реалізуються спільні проекти у сфері виробництва сучасного озброєння та відбувається поглиблення співпраці у сфері безпеки.