Президент України підписав Указ про відзначення працівників "Укроборонпрому" державними нагородами

23 співробітника ДК "Укроборонпром" та його підприємств-учасників отримали державні нагороди з нагоди 25-ї річниці незалежності України, відповідно до Наказу Президента України Петра Порошенка №338/2016.
Працівники отримали державні нагороди з рук Секретаря Ради національної безпеки та оборони України Олександра Турчинова. Подія відбулось під час презентації сучасної військової техніки на території ДП "Київський бронетанковий завод" з нагоди 5-річчя Концерну та 25 річниці Незалежності України.
Генеральний директор "Укроборонпрому" Роман Романов наголосив, що головний капітал Концерну – це люди, які працюють на підприємствах.
"Саме завдяки вашій праці українська армія отримує сучасну високотехнологічну зброю та техніку вітчизняного виробництва, а продукцію українського ОПК знають в усьому світі", – сказав очільник "Укроборонпрому".
Нагадаємо, що на підприємствах ДК "Укроборонпром" працюють понад 80 тисяч українців. Серед них: 368 трудових династій і більше 38 тисяч ветеранів праці. 539 працівників Концерну перебували в зоні проведення АТО, 75 укроборонпромівців сьогодні служать на передовій. 262 робітників отримали посвідчення учасника бойових дій.
29 серпня відбулись урочисті заходи з нагоди 5-річчя ДК "Укроборонпрм" на території ДП "Київський бронетанковий завод".  У заходах взяли участь Міністр оборони України Степан Полторак, Командувач Національної гвардії України Юрій Аллеров, Перший заступник Серетаря РНБОУ Михайло Коваль, Начальник озброєння ЗСУ Микола Шевцов, Генеральний директор ДК "Укроборонпром" Роман Романов, директори та представники близько 100 заводів Концерну.
Учасникам заходів продемонстровали аеродинамічно подібну літаючу модель багатофункціонального безпілотного авіаційного комплексу "Горлиця" та зразок безпілотного тактичного багатоцільового транспортного засобу "Фантом". Також було презентовано дослідний зразок нового бойового модуля "Вій".