Президент України подякував виробникам військової техніки ДК "Укроборонпром"

Голова держави Петро Порошенко особисто подякував керівникам підприємств-учасників ДК "Укроборонпром", чия техніка сьогодні була передана Збройним силам України.

У свою чергу, директори підприємств  наголосили що й надалі будуть виконувати все можливе для забезпечення українського війська необхідною технікою.

Загалом була передана техніка з 9 підприємств, а саме: Шепетівського ремонтного заводу; Державного підприємства "Граніт";, Київського, Житомирського та Харківського бронетанкових заводів"; Запорізьких підприємств "МігРемонту" та "Іскри"; Балаклійського ремонтного заводу, Львівського авіаційного ремонтного заводу.

Сьогодні на Чугуївському аеродромі ДК "Укроборонпром" передав 71 одиницю військової техніки виготовлену, модернізовану та відремонтовану потужностями своїх підприємств. Серед засобів, які були передані військовим, зокрема бронетранспортери, бойові машини піхоти, рухомі пункти розвідки та управління, самохідні гаубиці, зенітні самохідні установки, зенітно-ракетні комплекси, системи залпового вогню, танки, радіолокаційні станції, та винищувачі МІГ-29 та СУ-27.

Нагадаємо, що за результатами двох років підприємства "Укроборонпрому" виготовили для Збройних Сил України та інших структур 12 716 одиниць зброї та техніки.

Держконцерн розвивається в рамках стратегії "Український щит". Вона передбачає перехід на високотехнологічне виробництво, міжнародні стандарти (НАТО) та оснащення армії сучасними зразками озброєння.