ПРОВІДНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ ДОЛУЧИВСЯ ДО ПОСИЛЕННЯ ОБОРОНОЗДАТНОСТІ УКРАЇНИ

Студенти Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна братимуть участь у реформуванні ОПК та посиленні обороноздатності України. Відповідний меморандум про співробітництво підписали ДК "Укроборонпром" і ВНЗ.

"Провідний технічний ВНЗ Дніпровського регіону долучиться до реформування оборонно-промислового комплексу України та оснащенні української армії новітнім озброєнням. Науковий потенціал ДНУЗТ імені академіка В. Лазаряна буде залучений до виконання дослідно-конструкторських робіт. Його випускники  отримають можливість працювати на підприємствах-учасниках "Укроборонпрому", – заявив Заступник генерального директора з розвитку ДК "Укроборонпром" Артур Херувімов.

За його словами, оборонно-промисловий комплекс має стати локомотивом розвитку економіки України в цілому. Саме тому "Укроборонпром" потребує молодих та амбітних фахівців, які стануть рушієм змін і принесуть нові ідеї.

Нагадаємо, що ДК "Укроборонпром" вже підписав подібні Меморандуми з майже півсотнею ВНЗ України. Зокрема, Київський політехнічний університет брав активну участь у програмі розробки українського безпілотника, який Концерн вже запустив у серійне виробництво.