Роман Романов та Денис Гурак отримали Медаль Національної оборони Франції

Генеральний директор ДК "Укроборонпром" отримав золоту Медаль Національної оборони Франції. А заступник Генерального директора із зовнішньоекономічної діяльності  Денис Гурак – срібну. Церемонія нагородження відбулася у приміщенні посольства Франції в Україні, а самі медалі вручав військовий аташе французької республіки полковник Жером Маллар.

"Медаль національної оборони може бути вручена як французьким громадянам, так й іноземцям, які доклали значних зусиль у розвиток військового співробітництва", – зазначив під час церемонії нагородження Жером Маллар.

На переконання Генерального директора ДК "Укроборонпром" Романа Романова, ця подія  є свідченням визнання тих системних змін, які відбуваються у галузі української оборонної промисловості.

"Ми щиро вдячні за ту підтримку, яку надає нам така важлива країна, як Франція. У ці складні часи значення такої підтримки важко переоцінити. Це означає що і "Укроборонпром", і Міністерство оборони України перебувають на правильному шляху розвитку та реформування, що всі наші зусилля отримують належну оцінку західних партнерів. Ми сподіваємось, що співпраця між нашими країнами буде лише зміцнюватися", – додав Роман Романов.

Окрім керівництва ДК "Укроборонпром", медалі Національної оборони Франції отримали також двоє представників Міністерства оборони України.

Нагадаємо, у 2016 році "Укроборонпром" розвивається в рамках стратегії "Український щит", яка передбачає перехід на високотехнологічне виробництво, міжнародні стандарти (НАТО) та оснащення армії сучасними зразками озброєння. Концерн максимально розширює співпрацю з країнами НАТО і ЄС, як це визначено стратегічним курсом держави.