РОМАН РОМАНОВ ТА ВІТАЛІЙ КЛИЧКО ПІДПИСАЛИ УГОДУ ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО

Співпраця з Державним концерном "Укроборонпром" вкрай необхідна Києву, адже вона принесе місту нові робочі місця, високі зарплати та податки до місцевого бюджету. Навзаєм українська армія отримає ще більше якісного, сучасного озброєння. Про це заявив Київський міський голова Віталій Кличко під час підписання Угоди  із ДК "Укроборонпромом" про співпрацю задля виконання державного оборонного замовлення та програми імпортозаміщення російських товарів.

"Укроборонпром" показує високі результати, насамперед це помітно у порівнянні з минулим роком. Велика кількість підприємств Концерну знаходиться саме у столиці. Ми зацікавлені, щоб у Києві було якомога більше робочих місць, якомога вища зарплата, і щоб підприємства платили податки до місцевого бюджету", – наголосив Віталій Кличко, додавши, що столична влада буде всіляко сприяти розвитку оборонної промисловості України.

Генеральний директор "Укроборонпрому" Роман Романов зазначив, що Київ – це фактично кузня оборонної промисловості України. Тут виробляється важлива для нашого війська техніка, зокрема, БТР-3, танки Т-72, протитанкові комплекси "Скіф" та "Корсар", літаки славетного "Антонова",  безпілотники та стрілецька зброя.

"Співпраця Києва й "Укроборонпрому" є взаємовигідною. Обсяги виробництва підприємств Концерну набирають все більших обертів. Ми здатні забезпечити київські оборонні заводи замовленнями. А це – нові робочі місця і надходження до бюджету міста. Закликаємо всі підприємства столиці незалежно від форми власності співпрацювати з нами.", – підкреслив  Роман Романов.

Очільник "Укроборонпрому"також розповів, що Київ сильний своїми науковим потенціалом. Концерн вже співпрацює з найкращими вишами столиці, наприклад, КНУ ім.. Шевченка, Києво-Могилянською академією, Київським політехнічним інститутом. Відповідно до цільових програм співробітництва, студенти не лише проходять практику на підприємствах Концерну, але й беруть участь у розробках сучасної новітньої техніки. Зокрема, студенти КПІ розробили безпілотник, який у рекордно стислі терміни було запущено у серійне виробництво на ДП "Меридіан".

Нагадаємо, від квітня 2015 року аналогічні Меморандуми було підписано з підприємствами Львівщини, Тернопільщини, Миколаївщини, Херсонщини, Чернігівщини, Хмельниччини, Черкащини, Житомирщини, Івано-Франківщини та Запоріжжя. Вже нині помітний результат цих домовленостей – підприємства різних форм власності активно долучаються до роботи з імпортозаміщення в Концерні, постачаючи різну продукцію – від електричних приладів і запасних частин для двигунів – до різного роду сплавів металів та складних агрегатів.

"Укроборонпром" – це більше 100 підприємств оборонно-промислової галузі, на яких працює понад 80 тисяч людей. Після запуску програми імпортозаміщення Концерн  самостійно виробляє вже понад 35% номенклатурних одиниць, що раніше постачалися з Росії.