"Ритм" увійшов до складу "Укроборонпрому"

ВАТ "Центральне конструкторське бюро "Ритм" увійшло до складу ДК "Укроборонпром". Відповідне рішення ухвалив Кабінет Міністрів України 31 серпня.

Першочергове завдання "Укроборонпрому" – долучити підприємство до кооперації та завантажити замовленнями. "Ритм" приєднається до програми імпортозаміщення і працюватиме у кооперації з вітчизняними підприємствами. Це дозволить розширити потенціал заводу.

ВАТ "ЦКБ "Ритм" – наукова установа України з розробки фотоприймачiв та фотоприймальних пристроїв. Вироби пiдприємства застосовують у медицинi, кiно- та фотоапаратурi, метрологiї, аудiо- i вiдеотехнiцi, авiацiйному приладобудуваннi, волоконнооптичних мережах зв’язку, вiйськовiй технiцi та озброєннi.

Нагадаємо, минулого місяці в управління Концерну передали завод "Топаз", а рік тому Кабмін включив до складу "Укроборонпрому ДП "Антонов". За цей час підприємство виконало програму імпортозаміщення російський складових у виробництві своєї техніки, поглибило кооперацію з західними партнерами, розробило новітній Ан-132, розпочало розробку вітчизняного безпілотного авіаційного комплексу, отримало замовлення від Міністерства оборони України.

За останні 2 роки "Укроборонпром" пройшов шлях від відновлення техніки до виготовлення інноваційних зразків, від збитковості підприємств до "оборонки", яка стає драйвером економіки України. Цього вдалось досягти завдяки впровадженню прозорої системи тендерів, переходу на міжнародні стандарти НАТО, кооперації, залученню наукового потенціалу держави.

"Укроборонпром" вчасно виконує державне оборонне замовлення. За останні 2 роки "Укроборонпром" передав військовим 8 220 одиниць нового і модернізованого і більше 4 700 відремонтованих озброєння і техніки.