СБУ ТА "УКРОБОРОНПРОМ" СПІЛЬНО ВИЯВИЛИ НЕЛЕГАЛЬНИЙ КАНАЛ ПРОДАЖУ ПРОДУКЦІЇ ДО РОСІЇ

Керiвництво Державного концерну "Укроборонпром" звернулось до СБУ, щоб своєчасно припинити  створення нелегального каналу постачання продукції на одному з підприємств Миколаєва.

Ще в 2014 році "Укроборонпром" перекрив усі можливості офіційних воєнних поставок до Росії, що боляче вдарило по виробничих можливостях країни-агресора. Зокрема, нині РФ не може самостійно серійно виробляти газотурбінну техніку, адже закуповувала запчастини до неї лише на миколаївському підприємстві ДП "Зоря"-"Машпроект". Саме тому 4 квітня мала місце злочинна спроба постачання із залученням до схеми кількох співробітників цього підприємства. Останні й спробували вивезти деталі та комплектуючі до дослідних зразків і серійних виробів у Росію. Однак підрозділи безпеки Концерну вчасно виявили ці спроби і передали відповідну інформацію до СБУ. Зараз на ДП "Зоря"-"Машпроект" триває службова перевірка та інвентаризація товарно-матеріальних цінностей.

Як неодноразово наголошували керівники Концерну, жодне підприємство "Укроборонпрому" не постачає продукції військового або подвійного призначення до країни-агресора, а також не веде спільних проектів у військовій сфері.

Нагадаємо, що "Укроборонпром" системно співпрацює з правоохоронними органами держави. Матеріали за результатами службових розслідувань перевіряється правоохоронцями у рамках десятків кримінальних проваджень, а майже 10 вже передані до суду.