Сучасна техніка "Укроборонпрому" поповнила експозицію Національного музею історії України у Другій світовій війні

Макет бронетранспортера БТР-3ДА – сучасної бойової техніки, яка знаходиться на озброєнні Збройних Сил України – поповнив експозицію Національного музею історії України у Другій світовій війні. Його передав безпосередній виробник – ДП "Київський бронетанковий завод", що входить до складу ДК "Укроборонпром".

На заході з передачі техніки до музею були присутні воїни Національної гвардії України та військових частин із зони АТО, які мають на своєму озброєнні ці бронетранспортери. Відвідувачі можуть побачити Новий експонат від "Укроборонпрому" та КБТЗ на головній площі Меморіального комплексу.

Наприкінці 2014 року БТР-3 підсилив українську армію у зоні проведення АТО. За перший рік експлуатації в умовах бойових дій до конструкції були внесені майже 740 змін, усунені недоліки, підвищена бойова ефективність.

У результаті в листопаді 2015 року на озброєння ЗСУ було прийнято вдосконалений бронетранспортер БТР-3ДА. Він швидший за попередні модифікації, має покращений бронезахист екіпажу, оптико-електронний модуль із телевізійним та тепловізійним каналами, що дозволяє вести бойові дії вночі. Завдяки встановленому на БТР-3ДА двигуну німецької фірми "Deutz" (360 к.с.) поліпшилась маневреність та прохідність модернізованої машини. При масі в 16,5 тонн БТР-3ДА розвиває швидкість до 104 км/год.

Відтепер, зразок вітчизняної військової техніки, розроблений та виготовлений в незалежній Україні, поповнив експозицію "зброї перемоги" нашої держави.