Система електронних торгів у "Укроборонпромі" з початку року зберегла 338 млн. грн. державних коштів

Державний концерн "Укроборонпром", завдяки електронним торговельним майданчикам, зекономив третину мільярда гривень за 8 місяців 2016 року. Про це повідомив заступник Генерального директора з розвитку ДК "Укроборонпром" Артур Херувімов.

"Укроборонпром" першим серед міністерств, відомств та державних підприємств, ввів систему електронних торгів і ми впевнено говоримо про успіхи використання цієї інновації. Завдяки використанню цієї системи, у період з 1 січня по 31 серпеня 2016 року вдалось досягти економії у розмірі 338,6 мільйонів гривень", – заявив Артур Херувімов.

Від додав, що лише за серпень цього року використання інноваційної системи закупівель дозволило зберегти 38,9 мільйонів гривень.

tendery_1409_sajt"Ці та інші зекономлені кошти працюють на реалізацію різних нагальних потреб оборони України: модернізації виробничих потужностей, ведення науково-дослідної діяльності, розробку нового озброєння та техніки", – підкреслив заступник Генерального директора з розвитку ДК "Укроборонпром".

"Укроборонпром" розміщує тендери на різних електронних майданчиках,  в тому числі і на сервісах системи "ProZorro", що визнана загальнодержавною платформою прозорих закупівель.

За весь час використання системи електронних торгів у "Укроборонпромі", яка була впроваджена у жовтні 2014 року, вдалось зекономити 654 мільйона гривень. Рішення керівництва мало ініціативний характер та вивело Концерн на перше місце серед державних підприємств та організацій України, які впровадили відкриті, прозорі торги.

Електронні торговельні майданчики – це сучасний та максимально прозорий спосіб придбання товарів і послуг. Вони дозволяють проаналізувати ринок та визначити реальні ціни на необхідні товари. Проведення електронних тендерів суттєво наблизило "Укроборонпром" до європейських стандартів підприємництва і стало дієвим антикорупційним інструментом.