Тернопільський "Промінь" відновить виробництво

Тернопільське державне науково-технічне підприємство "Промінь", що входить до складу ДК "Укроборонпром", отримало можливість відновити свої потужності та інвестувати у виробництво. Про це повідомив Заступник генерального директора  ДК "Укроборонпром" Володимир Кострицкий.

За сприяння "Укроборонпрому" та Тернопільської обласної державної адміністрації,  державне підприємство розробило план санації до порушення провадження у справі про банкрутство. Господарським судом  Тернопільської області цей план затверджено. До цього така процедура застосовувалась виключно для підприємств приватного сектору економіки. Такі заходи діють змогу уникнути порушення провадження у справі про банкрутство "Промінь", а також підприємство отримує можливість розблокувати свої рахунки та відновити виробничу діяльність.

"Трудовий колектив підприємства та його новий керівник розробили план санації до порушення провадження у справі про банкрутство. Тепер "Промінь" не лише запрацює та розрахується з боргами, а ще й матиме змогу розвиватись та інвестувати у свої виробничі потужності", – розповів Володимир Кострицкий.

ТДНКП "Промінь" спеціалізується на розробці та виробництві передавальної апаратури, виготовленні антенних систем з різним діаметром дзеркал для наземних станцій супутникового телебачення та зв’язку. Нині його продукції затребувана для виробництва систем ПВО, а також для авіаційної навігації.

Нагадаємо, що ДК "Укроборонпром" оснащує українську армію новою та сучасною технікою, впроваджує стандарти НАТО та кооперує зі світовими лідерами-виробниками озброєнь.   За результатами двох років підприємства Концерну виготовили для Збройних Сил України та інших структур 12 716 одиниць зброї та техніки.