УКРАЇНА І ТУРЕЧЧИНА ПОСИЛЯТЬ СПІВПРАЦЮ У ВИРОБНИЦТВІ ТЕХНІКИ ЗА СТАНДАРТАМИ НАТО

Україна і Туреччина домовились поглибити співпрацю у військово-технічній сфері. Заступник міністра оборони Туреччини Суай Алпай і керівництво ДК "Укроборонпром" затвердили спільний план дій у цьому напрямку під час зустрічі на міжнародній виставці "DSA 2016".

"Туреччина є одним із головних стратегічних партнерів "Укроборонпрому", спільно з яким Концерн впроваджуватиме стандарти НАТО та вироблятиме сучасну техніку", – заявив очільник Держконцерну Роман Романов.

За його словами, одне із пріоритетних завдань українського ВПК – перехід на міжнародні стандарти у виробництві озброєння та військової техніки. Туреччина є членом НАТО, тому цей досвід дозволить Україні поглибити військово-технічну співпрацю з натівськими країнами.

Нагадаємо, у рамках стратегії "Український щит" "Укроборонпром" робить акценти на високотехнологічному виробництві, переході на міжнародні стандарти НАТО та оснащенні армії найсучаснішими зразками озброєння.

"Укроборонпром" вже запровадив багато спільних проектів із турецькими компаніями. Найтісніша співпраця – у сферах бронетанкової, авіаційної та військово-морської техніки.

Участь у таких заходах, як "DSA-2016", є важливим аспектом успішного розвитку будь-якої галузі. Українська оборонна промисловість завжди була однією з кращих у світі, і продовжує демонструвати свої інноваційні розробки на найбільших виставкових майданчиках світу.

Міжнародна оборонна виставка-конференція "DSA-2016" є одним із найпрестижніших

військових заходів Східного регіону світу. "Defence Services Asia" проходить раз на 2 роки, починаючи з 1988 р. Цьогоріч вона триватиме з 18 по 21 квітня.

На стенді "УКРОБОРОНПРОМУ" на виставці представлені макети авіаційних ракет, нових зразків бронетанкової техніки та легендарної БМ "Оплот", системи оптико-електронного придушення "Адрос", автоматичних гармат та мінометів. Військові та промисловці різних країн світу проявляють чималий інтерес до натурного зразка сучасного бронетранспортера "Дозор-Б", розташованого на центральному вході до виставкового павільйону. 

Поряд з Україною на  “DSA 2016” свої здобутки  демонструють США, Франція, Велика Британія, Білорусь, Росія та виробники азійського регіону.